Jaguarisõprade foorum
Jaguarisõprade foorum
Kõik Jaguaritest 
 KKKKKK OtsiOtsi Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri   ProfiilProfiil Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse Logi sisseLogi sisse 

Eesti Jaguari klubi ?

Uus teema   Vasta teemale    Jaguarisõprade foorum -> Möla/Vacant chat
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
janek555

PostitusPostitatud: Kolm Sept 17, 2008 8:43 pm    Teema: Eesti Jaguari klubi ? Vasta viitega

Püstitan teema suunatuna otseselt selle eestvedajatele, eesotsas kasutajale Kristjan78,kuna sinult sain pm sellel teemal.

Olen selle margi austaja olnud terve oma iseseisva elu,imetlenud asja ennast ja hõngu tema ümber - oman kindlat nägemust margi aurast. Kahjuks läheb see lahku klubi praegusest olemusest ja seega otsustasin oma häält esile tuua.Järgnev on minu isiklik arvamus,mis ootab vastukaja.

1. Jaguar esindab minule inglise mõttelaadi,kogu oma viisakuses , tagasihoidlikuses ja konservatiivsuses,mitte ei ole edev pealesurutud naabristparem mõõduriist.
See käis konkreetselt Jaguari klubi "Nõuded liikmeks astumisel" punkt 5 kohta ja veelgi enam plastist flaieri kohta mida soovitatakse teistele jaguaridele kojamehe vahele pista!!!

2. Liikme maks ??? Mida selle eest saab ja kellele seda vaja on? Jaguari fännina toetan ma siinset foorumit ja olen korraldanud omast ajast ja ressursist kokkusaamisi,sest ma naudin seda marki ja soovin sellega seda väljendada,lisaks tunnen ,et teistele siinsetele fännidele on seda ka vaja.

3.Lõpetuseks loodan endiselt ,et Klubist saab asja ja toredaid sündmusi on ees oodata,kuid selleks peab eestvedajatel olema selleks siiras soov ja tahe luua Klubi margi fännide ja enda jaoks,mitte mingitel muudel põhjustel. Kui sellist soovi ikkagi ei ole ,siis palun tehke midagi muud ja ärge rikkuge asja ära.

Lugupidamisega Janek kes soovib suvel jälle jaguarid kokku kutsuda.
Stihl

PostitusPostitatud: Nelj Sept 18, 2008 8:14 am    Teema: Vasta viitega

Mitte midagi ei saanud aru.

Mida see kristjan78 siis Sulle kirjutas?
Selge on ju see, et uuematel Jaguaritel mingit oma klubi ei ole, las nad teevad siis seda.

Vanajaguari klubi on, aga, siinsete foorumlaste seltskonna näol juba ammu olemas, kuigi ta pole kusagil ametlikult registreeritud, aga see pole ju kõige olulisem....?
Asja paberil kirjapanek ja registreerimine ei muuda midagi, fännid suhtlevad omavahel niikuinii ja nagu näha on, korraldavad ka suveti mõnusaid kokkusaamisi.

Näiteks tooks Alfa Romeo Klubi (mille juhatuse liige ma juba pikalt olen) mis eksisteerib ametlikult juba palju aastaid, aga ega see fännide jaoks midagi muutnud ei ole. Aeg-ajalt liituvad mõned uued liikmed, siis müüvad jälle oma Alfa maha ja jätavad meid maha. See tuumik, aga kes niiöelda omal ajal Klubi asutas, suhtleb ikka omavahel ja on enamuses jäänud samaks. Ja rohkem ei olegi ju midagi vaja...

Teine asi. Kuna ma kuulun Alfaklubisse, ei tähenda minu jaoks, et ma peaksin iga päev pastat ja pizzat sööma. Või mingil muul kombel itaallaseks muutuma....
Mulle lihtsalt hakkas see automark 10a tagasi meeldima, ostsin endale Alfa 75e ja siiani pole ma raatsinud teda müüa. Aeg ajalt ajan ta pöördesse ka... Very Happy

Samamoodi on Jaguariga. Kuigi mul on tervelt kaks heas korras ja eestis täiesti haruldast isendit ette näidata, ei tähenda see, et see on maailma parim auto. Jaguar meeldib mulle just oma bennyhilli lollakuse pärast, mida ei kanna endas ükski muu euroopa, jaapani või ameerika sõiduahend. Keegi ei pane autosid niimoodi kokku, kui British Leiland, et ühe ja sama detaili kinnitamiseks kasutatakse nii lühikest, pikka, kui ka kolmandat sorti kruvi. Sest need sattusid arasjagu lihtsalt kätte ja kogumoos... Very Happy Kahel on seib ka all, kolmandale enam ei jätkunud. Ja nii tehti tehases asju.
Sarnaselt Jaguariga meeldib mulle RR (eriti Wraith), Bentley ning MG.

Kui kristjan tahab klubi teha, siis on tal selleks õigus. Vaba maa ju. Iseasi on see, kas see õnnestub...Need uuemate jaguaride omanikud on küllalt seinast seina rahvas ja ma ei usu, et neid saaks niimoodi ühe mütsi alla koondada. Eestis pole ju veel sellist seltskonda, kes põhimõtteliselt sõidaks ainult jaguariga, sest juba isal oli jag ja vanaisa sõitis MarkV-ga... Very Happy
Minu Jaguari esinduses töötamise aja jooksul ei müüdud mitte ühtegi XJ-i. Seega polegi ju millestki rääkida. On ainult kamp juhuslikke S-i ja X-i omanikke ja mõned, kes on oma uuema XJ toonud saksast. Kerituna ja üsna laibana....Omavahel suhtlemise teemaks on põhilislt see, mida keegi oma autol on ära vahetanud....Rooliots, rattalaager jne.

Mis puutub selle noore klubi asutajasse, siis selge on see, et mees tahab IGA HiNNA eest tuntuks saada. Kuna teised meetodid pole töötanud, siis proovib ta selle klubiasjaga kätt.
Las proovib, see ie tee kellelegi halba. Ta lihtsalt ei tea veel, et see meetod ka ei tööta... Very Happy
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
janek555

PostitusPostitatud: Nelj Sept 18, 2008 12:07 pm    Teema: Vasta viitega

Point ongi selles,et mingi seltskond on klubi näol juba olemas,keda saaks kasutada kasvõi kuulsuse saamiseks ,kui neile vastu pakkuda seda mis neile meeldib.
Mulle ei meeldi raiskamine ja seda ma siin jälle näen.Mulle meeldiks väga võtta osa jaguari teemastest üritustest ja kasutada mingeid ebaolulisi vidinaid,näiteks klubi kaarte,millega võiks näiteks minu kohvikus 10% alet saada. Praegune asi ei lähe aga minu mõtetega kokku ja ma ei näe ka suurt huvi kuskilt mujalt selle asja vastu.

Ehk võiks ju paremaks luua seda mis juba olemas on!
vr
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Sept 18, 2008 12:27 pm    Teema: Vasta viitega

Jääme viisakaks, aga kas meist keegi tahab ennast sellise kuulsusega siduda?
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=295715

PS. loe artikli lõppu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
janek555

PostitusPostitatud: Nelj Sept 18, 2008 1:03 pm    Teema: Vasta viitega

Täpselt! Ja nii see ka päris ei ole,et meid see ei puuduta! Puudutab küll,kui on kunagi rohkem võimalusi ja sooviks tõesti klubiks koonduda , oleks hea kui mingit sellist kuulsust sellega ei kaasneks.
Def

PostitusPostitatud: Nelj Sept 18, 2008 1:43 pm    Teema: Vasta viitega

ma olen Hartiga täiega nõus, sama juttu praktiliselt 1:1 ma kirjutasin vene foorumis, kus istuvad 80% nendest kellel on S, X ja muu ford-type jaguarid, ja ülejäänud 20% on need, kes jõudsid osta endale mingi vana jaguari, enne kui tulid lollakad maksud seal, nt minu jaguar maksab venkal kuskil 100-140k eeki!!! Villu nägi ise hindasi, ja enamus nende XJ40 olid rondid Smile

Mis puudub klubisse, ma olin Ford Scorpio Klubi looja, isiklikult kerjusin välja allahindlusi Melasis, Voltas jne, ca 10 firmas, meil oli klubikaart, ja alet toimusid realselt! Kuid sama Info-Auto nt saatis meid kaugemale, ütles, et auto mudel on tootmisest maast, ja neid see ei huvita, kui oleks Focus klubi siis teine asi.

Mis puudub Jaguari, kellelt neid allahindlusi küsida? Westlandist ja Inchcapest? mis ise omavad ühise Jaguar klubi? mõttetu, olgu jääme esti Jaguarisõpradeks Smile
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stihl

PostitusPostitatud: Nelj Sept 18, 2008 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

janek555 kirjutas:
,millega võiks näiteks minu kohvikus 10% alet saada. ...

Ise mõtsin mingi 50% peale.... Very Happy Very Happy Very Happy Küll tarbiks....

Aga asjast: Inchcapest saaks kaubelda ka mingi 20% hinnasoodustust (ma ju töötan seal siiani...), aga iseasi, kas meil seda vaja on.
Kui küsimus on ntx. mingi mõttetu õhumõõtja ostmises, mis nende hinnarirja järgi maksab mingi a ´la 17k meie rahas, siis tõsine jaguarihuviline pöördub ju ikka kas ebay-sse, Mannersisse vms kohta, kus selle saab paari tonniga...Jaguari juppide saadavus on ju mujalt küllalt hea.
Seega, pole nagu eriti vajadust selle Inchcape sooduka järele. Ka töörahaga pole väga vahet, kas maksta 600.-/h või 500.-eek/tunnis, ikka on kirves ja asjatundliku töö leiab hulka odavamalt.

Üks asi, muidugi, mida tasuks nendega (Inchcape Motors Estonia) rääkida, on spetsiaaltööriistade laenutus; on ju spetsriistaga XJ6 tagarattalaagri vahetus hulka kiirem ja ise seda riista ei viitsi keegi väga ühe operatsiooni jaoks teha...
Stihl

PostitusPostitatud: Nelj Sept 18, 2008 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

vr kirjutas:
Jääme viisakaks, aga kas meist keegi tahab ennast sellise kuulsusega siduda?
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=295715

PS. loe artikli lõppu

Päris julm: "Nüüd siis on Püksata-Superstaari-Kristjan oma okkalisel teel ekseldes jõudnud "Üksikvanema..." saatesse. Aga kas mu kõrvad kuulsid valesti, kui produktsioonifirma Filmimees tõotas, et kuulsusenarrid hoitakse kaaslast otsivatest üksikvanematest eemale? Nojah, eks Stirlitzil õnnestunud ju kah natsionaalsotsialisti teeseldes vaenlase tagalasse hiilida... Palju õnne, kulla kaval Kristjan! Eesti luure vajaks sinusuguseid."

Tundub, et sellel vennal on ikka tõsiseid vihavaenlasi, millest muidu selline tulepurse?
Aga negatiivne reklaam on ka reklaam, niiet töötab... Very Happy
templars

PostitusPostitatud: Nelj Sept 18, 2008 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

oijah...
see mees on ikka valus tola.Vaatasin mingit reporteri löiku..."Kui oma autoga linnas söidan, siis köik vaatavad!"
Mulle tundub, et minu autot ei vaata linnas kyll suurt keegi. Vöibolla peaks rohkem pesema Smile

Aga klubi teemast: Olen eelpool mainitud väitega nöus - klubi toimib foorumi näol juba niigi.Siin saab nöu kysida ja suhelda.
Inglaslikku möttelaadi on mitut sorti. Minule meenuvad esmalt veidi tobedad körgklassi jobud ja siis briti töllid. Jagiomanikud peaks kuuluma pigem esimesse.
Eii tahaks kyll hakata klubipintsakus koos käima ja i vestlema stiilis "I say, what a marvellous job this chap has done on his XJ!! Good sport!"
Kes veidi montypythonlikku mötteviisi omab, saab aru, millest ma räägin.

Kokkusaamistest: aega on pöletavalt vähe ja ausalt öeldes tunduvad köik mehed siis kövad ise tegijad olema (ise remondi tegijad, mötlen) ja kardan, et enamus aega läheb seletamise peale, kes kuidas mingi jupi ära vahetas... Vabandan ette, kui kellegi tundeid riivasin. Vöibolla eksin rängalt.Ise ma kahjuks eriti näppe öliseks ei tee ja mul poleks siis suurt midagi kaasa rääkida. Muidugi on tore teiste autot vaadata ja uurida, aga kas selleks peab mingi spetsiaalne klubi koos klubikaardi ja allahindlustega olema - kahtlen.

Endale meeldivad vanemad jaguarid just visuaalse poole pealt.Sellised magushapud/iluskoledad pillid.Näiteks XJ12 III - väljast viis pluss, aga nii mönigi salongi lahendus paneb algul ahastama. Näidikud näiteks tunduvad olema pigem mingilt vanemalt DAFilt vöi Volvo veokilt otse puusse istutatud...Söita on muidugi ka mönus. Kurb tunnistada, aga auto ostsin hetkeimpulsi ajel rahutuse leevenduseks. Kuigi vanemad autod on meeldinud lapsest peale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
janek555

PostitusPostitatud: Nelj Sept 18, 2008 5:11 pm    Teema: Vasta viitega

templars kirjutas:

Kokkusaamistest: aega on pöletavalt vähe ja ausalt öeldes tunduvad köik mehed siis kövad ise tegijad olema (ise remondi tegijad, mötlen) ja kardan, et enamus aega läheb seletamise peale, kes kuidas mingi jupi ära vahetas... Vabandan ette, kui kellegi tundeid riivasin. Vöibolla eksin rängalt.Ise ma kahjuks eriti näppe öliseks ei tee ja mul poleks siis suurt midagi kaasa rääkida. Muidugi on tore teiste autot vaadata ja uurida, aga kas selleks peab mingi spetsiaalne klubi koos klubikaardi ja allahindlustega olema - kahtlen.

.

Remondi info vahetamiseks tekkis see foorum,kooskäimistel ei pea see olema teema. Näiteks esimese koosviibimise naelaks oli teatri etendus.
Aga see pole praegu teema, nagu näha ei ole ka sinul huvi sellise klubi vastu?
templars

PostitusPostitatud: Nelj Sept 18, 2008 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

ei ole jah.
Olen alati yritanud vältida igasugu klubisid ja nedesarnaseid asju. Sest kogemuse pöhjal ujub sinna kokku kamp tölle, kes oma egot läbi mingi yrituse kergitada proovivad.
Ma töesti ei saa aru, mida teeks näiteks klubitäsi S-type'i mehi? Söidab läbi linna Laagrist Piritale ja yritab tshikke lantida?
Tagasi üles
robi

PostitusPostitatud: Nelj Sept 18, 2008 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

Kokkutulekud on kujunenud perekonnaüritusteks, naispere on kaasas, käime teatris ja võtame napsu. Remontima peab ka ja näpud saab õliseks kindlasti. Hart ja Janek näiteks vahetasid viimane kord siselohvi mark VII'l. Enamasti aga räägime me taga tegelasi, kes kohale ei tule ja kellel aega pöle Wink
Sax

PostitusPostitatud: Reede Sept 19, 2008 7:50 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Sest kogemuse pöhjal ujub sinna kokku kamp tölle, kes oma egot läbi mingi yrituse kergitada proovivad

"klubi"si on erinevaid. Cool
See kui sa oma sõprade, või muidu mõttekaaslastega koos teatrisse või piknikule lähed, ei pea tähendama, et kohe mingi tölli ego kergitamiseks.

Kes "suurte juhtide" aupaistest osa tahavad saada - astugu pigem parteisse! Laughing
Tagasi üles
Stihl

PostitusPostitatud: Reede Sept 19, 2008 8:41 am    Teema: Vasta viitega

templars kirjutas:
ei ole jah.
...kogemuse pöhjal ujub sinna kokku kamp tölle, kes oma egot läbi mingi yrituse kergitada proovivad.
Ma töesti ei saa aru, mida teeks näiteks klubitäsi S-type'i mehi? Söidab läbi linna Laagrist Piritale ja yritab tshikke lantida?

Nii ta kipub tihtipeale olema, jah. Ma ei taha küll usakate kohta midagi halvasti öelda, aga kui ikka ühel üritusel kaks tagant otsasõitu sooritatakse ja karuõlut juuakse, siis ...nägemist...
Ja domineerivad põhiliselt kõige odavamad toque-aparaadid, 90ndtate laibakssõidetud ja korda tegemata romud.

Samas, tuleb mulle meelde, et sel suvel Riias vanatehnika kogunemisel sõideti Mercedes Benz 540 kompressorile tagant sisse.... Very Happy Very Happy Very Happy . Süüdlaseks oli mingi samasugune "haige" auto, a´a Panhard Levasser 1927, või midagi taolist, igal juhul ajastust, kui head pidurid veel leiutamata olid.
Ja ma kujutan ette kindlustusmeeste peavalu.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Jaguarisõprade foorum -> Möla/Vacant chat Kõik ajad on GMT
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  

Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes